Girlz power

O ženách a dívkách a především pro ně, to je nový magazín Girlz.cz. Co všechno se tady dozvíte?

Magazín Girlz

Girlz přináší témata, která zajímají moderní ženy a dívky. Dozvíte se tady to nejpodstatnější o módě, líčení, ale také o vztazích. Zajímá vás jak konečně získat vysněnou postavu? Inspirujte se radami a tipy na účinné a snadné hubnutí.

girlz.cz

Jste zrovna single? Přečtěte si tři dobré důvody, proč byste se z toho rozhodně neměla hroutit. A pak si najděte čas na večer, který bude patřit jen vám a k němu si vyberte romantický film. Výhoda číslo jedna? Teď můžete probrečet celé balení kapesníků bez obav, že se vám ON bude posmívat za rozmazaný make-up.

Girlz poradí a pomůže

Girlz je osobitá právě tak jako vy. Proto vám poradí, jak si udržet pozitivní náboj a zaručeně dobrou náladu. Tu už vám díky šikovným tipům nezkazí dokonce ani nepříjemné ranní vstávání nebo spousta práce.

Naučíte se totiž také efektní organizaci své činnosti. I když by se mohlo zdát, že s horkým létem odjede vaše produktivita na dovolenou, díky Girlz z vás bude mít váš šéf určitě radost i o prázdninové sezóně.

Girlz ti rozumí

Girlz je náročná a nedělá kompromisy. Točí se vám hlava z nejrůznějších módních výstřelků a máte pocit, že trendy kreace nikdy na ulici nevypadají tak skvěle jako na módním mole? Díky Girlz si konečně vyberete to správné oblečení, které dokonale podtrhne kouzlo vaší osobnosti a naučíte se perfektně líčit.

Zároveň zjistíte, že krása a zdraví jdou ruku v ruce. Účinně zatočíte se suchými vlasy a už vás nebudou trápit černé tečky. Proč nehřešit tabulkou čokolády a vyměnit mlsání raději za papriku? S Girlz vás už nic nezaskočí a budete znát odpovědi na všechno, co vás zajímá. Pravidelně nové články na široké spektrum témat, to je Girlz.cz, internetový magazín, který vás bude bavit.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *