mindflow recenze

Mindflow

Hodnocení

Mindflow

Mindflow je přírodním doplňkem stravy. K čemu slouží a jaké jsou jeho přednosti? Kdo by ho měl užívat?

Mindflow

Mindflow, co to je

Mindflow je klasifikován jako doplněk stravy vhodný pro zmírnění únavy a dodání energie. Využít jej můžete v jakékoli náročné situaci kladoucí extrémní požadavky na váš výkon: V profesním životě nebo když se potřebujete intenzivně po dobu několika hodin učit. Prostředek je kromě osob s vyšší duševní zátěží také určen pro všechny, kteří procházejí fyzickým vytížením.
Pro koho je určen?  Pro pracující, studenty, sportovce a všechny ty, kteří chtějí být aktivní a produktivní i ve svém volném čase.

Složení produktu mindflow

Minflow je čistě přírodním prostředkem. Hlavními účinnými látkami jsou ženšen, kofein, zelený čaj a guarana. Tyto látky doplňují vitamíny skupiny B – B3, B6 a B12.
Jeho složení je proto zcela bezpečné a vhodné pro většinu lidí. Nemusíte se obávat žádných nežádoucích účinků. Jedná se o tzv. nootropikum neboli chytrou drogu. Slovo droga samozřejmě není na místě vnímat v negativním kontextu, Mindflow je nenávykový. Je však nutné upozornit na to, že působení kofeinu na organismus je individuální, proto nelze ani jeho pozitivní účinky stoprocentně deklarovat.

Recenze Mindflow aneb skutečně to funguje?

O kofeinu se všeobecně ví, že se jedná o výborný prostředek, který nás účinně „nakopne“. Nejeden z nás si zamíří ve chvíli únavy pro kávu. V Mindflow se kombinují i další složky, o nichž je známo, že dokáží doslova zatočit s únavou.
Guarana je proslulá svou schopností dodat energii až po dobu několika hodin. Zelený čaj je charakteristický kofeinem obsaženým v theinu. Opět tak funguje primárně jakožto stimulant. Výhodou je především fakt, že naše tělo jej oproti kofeinu z kávy umí využít po dlouhou dobu. Ženšen pravý zase dokáže podpořit naši psychiku a eliminovat pocity napětí a úzkosti. Proto představuje ideálně vyváženou kombinaci účinných látek.

Kolik  stojí Mindflow?

V závislosti na velikosti balení aktuálně zaplatíte 390 Kč za nejmenší balení nebo 1790 Kč za balení největší. Střední balení vás vyjde na 990 Kč

 

Podobné příspěvky

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *